Monitor 14″ Lenovo M14t Gen 2, Tilt, Pivot, HAS, touch
Šifra artikla: len-mon-63fduat6wl
Specifikacije
| Model | ThinkVision M14t Gen 2 |
| Dobavljačeva oznaka | 63FDUAT6WL |
| Zaslon | 14″ IPS, 16:10, 189 dpi, touch screen |
| Razmak točaka | 0.1346×0.1346 mm |
| Rezolucija | 2240×1400 |
| Kontrast | 1500:1 |
| Svjetlina | 300 nits |
| Vrijeme odaziva | 6ms (Extreme mode) / 8ms (Typical mode) |
| Kut gledanja | 178°/178° |
| Konektori | 2x USB-C® (Hi-Speed USB), with DP 1.2 |
| Standardi | ENERGY STAR® Certified EPEAT™ Gold RoHS EU Energy Efficiency Level (Level-C) Eyesafe® Display 2.0 TÜV Low Blue Light (Hardware solution) TÜV Rheinland® Low Blue Light |
| Boja | Crna |
| Ergonomija | Nagib: 0° / 90° Podešavanje po visni 11 mm Pivot: -90° / 90° VESA 100 mm – dvije rupe |
| Potrošnja | 6W / 7.5W |
| Dimenzije i masa | 384 x 76 x 277 mm 0,7g |
| Garancija | 3 godine |
| Ostalo | dolazi s USB-C® to USB-C kabelom i olovkom |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
36










