iiyama G-Master GB3271QSU-B1, 32″ IPS display
Specifikacije
| Display Type | LCD |
| Display Technology | TFT Active Matrix |
| Diagonal Length | 31.5″ |
| Dijagonala | 31.5″ |
| Type of Matrix | IPS |
| Pitch Type | Dot Pitch |
| Pitch Width | 0.272 mm |
| Color Support | 16.7M |
| Maksimalna rezolucija | 2560×1440 |
| Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution | 165 Hz |
| Maximum Horizontal Scan Frequency | 242 kHz |
| Minimum Horizontal Scan Frequency | 30 kHz |
| Svjetlina | 400 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 200 : 1 |
| Image Max. H-View Angle | 178 ° |
| Image Max. V-View Angle | 178 ° |
| Response Time | 1 ms |
| Finish (Apple) | Matt Type |
| OSD Languages | Czech, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Estonian |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Ergonomic Features | Tilt, Height Adjustable |
| Display Features | LED Backlight HDCP Ready WQHD Flicker-free Technology AMD FreeSync Technology Low Blue Light |
| Speaker Form Factor | Integrated |
| Audio Output Mode | Stereo |
| Output Power per Channel | 3 W |
| Output Power | 6 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.0 | 4 (USB 3.0 (Type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| DisplayPort | 2 |
| Power Device Type | Power Adapter |
| Power Device Location | External |
| Power Consumption Operational | 45 W |
| Cable Included | Power Cable USB Cable HDMI Cable DisplayPort Cable |
| Included Accessories | Remote Control Quick Start Guide Safety Sheet |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| Security Features | Kensington Lock |
| Flat Display Mounting Interface | 100mm |
| Monitor Compliant Standards | Plug and Play VESA FDMI |
| External Color | Black |
| Depth (mm) | 230 mm |
| Height (mm) | 574.5 mm |
| Width (mm) | 714 mm |
| Weight | 11.3 kg |
| EPREL | 477739 |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 5 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| EAN Code | 4948570118168 |
24










