ASUS XG34WCDMTG 34″, 2xHDMi, DP, USB-C, 240Hz, And
Šifra artikla: asu-mon-xg34wcdmtg
Specifikacije
| Model | ROG Strix OLED XG34WCDMTG |
| Zaslon | 34″ nereflektirajući zaslon, OLED, QD-OLED, 1800R, 240Hz 800.06 x 337.06 mm (v x širina) Dolby Vision Flicker-free ASUS OLED Care |
| Razmak točaka | 0.231mm |
| Rezolucija | 3440×1440 |
| Horizontalna frekvencija | HDMI: 390KHz USB-C, DisplayPort: 390KHz |
| Vertikalna frekvencija | HDMI: 48~240Hz USB-C, DisplayPort: 48~240Hz |
| Kontrast | 1.500.000:1 |
| Svjetlina | Svjetlina (HDR, vršna): 1000 cd/㎡ Svjetlina (tipična): 250 cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 0.03ms(GTG) |
| Kut gledanja | 178°/ 178° |
| Konektori | 1x USB-C (DP Alt Mode) 1x DisplayPort 1.4 2x HDMI(v2.1) (FRL) 2x USB 2.0 Type-A Priključak za slušalice Napajanje putem USB-C-a 90W |
| Zvučnici | 5Wx2 Dolby Atmos |
| Ergonomija | Nagib: (+20° ~ -5°) Okretanje: (+25° ~ -25°) Podešavanje visine: 0~110 mm Efekt rasvjete: Aura RGB VESA montaža na zid: 100×100 mm Kensington Lock |
| Potrošnja | Potrošnja energije: 41,5 W Način uštede energije: manje od 0,5 W Način isključenosti: manje od 0,3 W Napon: 100-240 V, 50/60 Hz |
| Dimenzije i masa | 81.17 x 54.52 x 11.92 cm (š x v x d) 8,8 kg |
| Pakiranje | 2x AAA baterije DisplayPort kabel HDMI kabel Krpa od mikrovlakana Kabel za napajanje Kratki vodič za početak rada Daljinski upravljač ROG naljepnica VESA komplet za montažu Jamstveni list |
| Garancija | 3 godine |
| Certifikati | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 240Hz AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
36










