Lenovo LOQ Tower R7-8745HX/32GB/1TB/5070/DOS
Šifra artikla: len-pc-91df008fxt
Specifikacije
| Model | LOQ Tower 26ADR10 |
| Part number | 91DF008FXT |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 8745HX (8C / 16T, 3.6 / 5.1GHz, 8MB L2 / 32MB L3) |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Memorija | 2x 16GB SODIMM DDR5-5200 |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 12GB GDDR7 |
| Disk | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Kućište | Tower |
| Napajanje | 850W 90% |
| Priključci | Gornja strana: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) Stražnja strana: Na GeForce RTX™ 5060Ti: |
| Komunikacija | Ethernet: 100/1000M Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| Operativni sustav | Nema |
| Dimenzije i masa | 205 x 404.5 x 437.1 mm cca 10,5kg |
| Jamstvo | 2 godine |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24










