Lenovo LOQ 83GS00PNSC
Šifra artikla: len-nb-83gs00pnsc
Specifikacije
| Model | LOQ 15IAX9 |
| Part number | 83GS00PNSC |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Chipset | Intel® HM670 Chipset |
| Procesor | Intel® Core™ i5-12450HX, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.4GHz, E-core up to 3.1GHz, 12MB |
| Memorija | 2x 12GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W |
| Zaslon | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC® |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | Stereo, 2W x2, optimized with Nahimic Gaming Audio |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Kamera | HD 720p with E-shutter |
| I/O priključci | 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo® PD 140W and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Power connector |
| Komunikacija | Ethernet 100/1000M (RJ-45) Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Baterija | Integrirana 60Wh baterija 170W Slim Tip (3-pin) |
| Operativni sustav | Nema |
| Boja | Siva |
| Dimenzije i masa | 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm 2,38 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | FW TPM 2.0 Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24










