Lenovo Legion Tab OctaC/12GB/256GB/8.8″2.5K/siva
Šifra artikla: len-tab-zacw0026gr
Specifikacije
| Model | Legion Tab |
| Part number | ZACW0026GR |
| Namjena | Tablet |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 8+ Gen 1 (8C, 1x Cortex-X2 @3.2GHz + 3x Cortex-A710 @2.75GHz + 4x Cortex-A510 @2.0GHz) |
| Memorija | 12GB Soldered LPDDR5x |
| Grafika | Integrated Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Zaslon | 8.8″ 2.5K (2560×1600) TDDI 500nits glossy, 98% DCI-P3, 144Hz, Touch |
| Disk | 256GB UFS 3.1 microSD Card do 1TB |
| Komunikacija | Wi-Fi® 6E, 11ax 2×2 + BT5.3 |
| Priključci | 1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging / OTG / Audio 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with charging / DP-Out / OTG / Audio 1x Card slot |
| Baterija | Integrirana 6550mAh baterija |
| Kamera | Prednja kamera: 8.0MP Stražnja kamera: 13MP + 2.0MP |
| Boja | Siva |
| Dimenzije i masa | 208.54 x 129.46 x 7.6 mm 350 g |
| Operativni sustav | Android 13 ili noviji |
| Napomena | Jamstvo 2 godine. |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24










