Lenovo Legion T7 U9-285K/128GB/2x1TB/5080/DOS

Šifra artikla: len-pc-90y6003erm
Specifikacije
| Model | Legion T7 34IAS10 |
| Part number | 90Y6003ERM |
| Procesor | Intel® Core Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.7GHz, 36MB Intel Smart Cache |
| Chipset | Intel® Z890 Chipset |
| Memorija | 4x 32GB UDIMM DDR5-5600 |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16GB GDDR7 |
| Disk | 2x 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Kućište | Tower |
| Napajanje | 1200W 90% |
| Priključci | Gornja strana: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) Stražnja strana: Na GeForce RTX™ 5070: |
| Komunikacija | Ethernet: 2.5GbE RTL8125BG Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| Operativni sustav | Nema |
| Dimenzije i masa | 211 x 446 x 489.93 mm cca 18kg |
| Jamstvo | 2 godine |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24









