Lenovo Legion T5 U9-275HX/32GB/1TB/5070/DOS
Šifra artikla: len-pc-90ye0042rm
Specifikacije
| Model | Legion T5 30IAX10 |
| Part number | 90YE0042RM |
| Procesor | Intel® Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB Intel Smart Cache |
| Chipset | Intel® HM870 Chipset |
| Memorija | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 12GB GDDR7 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Kućište | Tower |
| Napajanje | 850W 90% |
| Priključci | Gornja strana: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) Stražnja strana: Na GeForce RTX™ 5070: |
| Komunikacija | Ethernet: 2.5GbE RTL8125BG Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| Operativni sustav | Nema |
| Dimenzije i masa | 211 x 490.4 x 414 mm cca 15kg |
| Jamstvo | 2 godine |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24










