Lenovo Legion T5 R7-7800X3D/32GB/1TB/5060Ti/DOS

Šifra artikla: len-pc-90yj008xxt
Specifikacije
| Model | Legion T5 30AGB10 |
| Part number | 90YJ008XXT |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7800X3D (8C / 16T, 4.2 / 5.0GHz, 8MB L2 / 96MB L3) |
| Chipset | AMD B650 Chipset |
| Memorija | 2x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Ti 8GB GDDR7 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Kućište | Tower |
| Napajanje | 500W 85% |
| Priključci | Gornja strana: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) Stražnja strana: Na GeForce RTX™ 5070: |
| Komunikacija | Ethernet: 2.5GbE RTL8125BG Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| Operativni sustav | Nema |
| Dimenzije i masa | 211 x 490.4 x 413.5 mm cca 15kg |
| Jamstvo | 2 godine |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24









