Lenovo Legion 5 83DG002DSC
Šifra artikla: len-nb-83dg002dsc
Specifikacije
| Model | Legion 5 16IRX9 |
| Part number | 83DG002DSC |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Chipset | Intel® HM770 Chipset |
| Procesor | Intel® Core™ i7-14650HX, 16C (8P + 8E) / 24T, P-core 2.2 / 5.2GHz, E-core 1.6 / 3.7GHz, 30MB |
| Memorija | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 8GB GDDR6, Boost Clock 2175MHz, TGP 140W, 321 AI TOPS |
| Zaslon | 16″ WQXGA (2560×1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 240Hz, DisplayHDR™ 400, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Kamera | FHD 1080p with E-shutter |
| I/O priključci | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo® PD 140W and DisplayPort™ 1.4 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Card reader 1x Power connector |
| Komunikacija | Ethernet 100/1000M (RJ-45) Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Baterija | Integrirana 80Wh baterija 230W Slim Tip (3-pin) |
| Operativni sustav | Nema |
| Boja | Siva |
| Dimenzije i masa | 359.7 x 262.3 x 19.7-25.2 mm cca 2,36 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | FW TPM 2.0 Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem |
24










