Lenovo ThinkPad L15 (Gen 4) 21H30031SC
Šifra artikla: len-nb-21h30031sc
Specifikacije
| Model | ThinkPad L15 Gen 4 (Intel) |
| Part number | 21H30031SC |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Chipset | Intel SoC |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.6GHz, E-core 0.9 / 3.4GHz, 12MB |
| Memorija | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Grafika | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Zaslon | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™ |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| I/O priključci | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x microSD card reader 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Komunikacija | 100/1000M (RJ-45) Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Čitač otiska prsta | Da |
| Baterija | Integrirana 57Wh baterija 65W USB-C adapter |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Boja | Crna |
| Dimenzije i masa | 360.2 x 237 x 19.93 mm 1.77 kg |
| Garancija | 3 godine |
| Ostalo | Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem Discrete TPM 2.0 |
36










