Lenovo IdeaPad 1 5AMN7 (82VG00V5SC)
Specifikacije
| Model | IdeaPad 1 15AMN7 |
| Part number | 82VG00V5SC |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 7320U (4C / 8T, 2.4 / 4.1GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Memorija | 16GB Soldered LPDDR5-5500 |
| Grafika | Integrated AMD Radeon |
| Zaslon | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | 2 x 1.5W zvučnici s Dolby Audio™ |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Kamera | HD 720p s Privacy Shutter |
| I/O priključci | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (samo za prijenos podataka) 1x HDMI® 1.4b 1x Card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Power connector |
| HDMI | HDMI™ 1.4 |
| Komunikacija | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Baterija | Integrirana 42Wh baterija 65W Round Tip adapter |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Boja | Siva |
| Dimenzije i masa | 360.2 x 236 x 17.9 mm 1,58 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | SD Card Reader FW TPM 2.0 |
24
Detaljnije informacije o proizvodu pogledajte ovdje.










