Lenovo IdeaPad 5 83DA002QSC
Šifra artikla: len-nb-83da002qsc
Specifikacije
| Model | IdeaPad Slim 5 14IMH9 |
| Part number | 83DA002QSC |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Chipset | Integrated Intel Arc Graphics |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.5GHz, 18MB |
| Memorija | 16GB Soldered LPDDR5x-7467 |
| Grafika | Integrated Intel UHD |
| Zaslon | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| I/O priključci | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 1.4b 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader |
| HDMI | HDMI™ 1.4b |
| Komunikacija | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Baterija | Integrirana 57Wh baterija 65W USB-C® Slim (3-pin) |
| Operativni sustav | Nema |
| Boja | Plava |
| Dimenzije i masa | 312 x 221 x 16.9 mm 1,48 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | FW TPM 2.0 tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem |
24










