Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10, 83K7001BSC
Šifra artikla: len-nb-83k7001bsc
Specifikacije
| Model | IdeaPad Slim 3 15ARP10 |
| Part number | 83K7001BSC |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7533HS (6C / 12T, 3.3 / 4.45GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Memorija | 8GB Soldered DDR5-4800 + 16GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Grafika | Integrated AMD Radeon |
| Zaslon | 15.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | 2 x 2W zvučnici s Dolby Audio™ |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| I/O priključci | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.2 1x HDMI® 1.4 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader 1x Power connector |
| HDMI | HDMI™ 1.4 |
| Komunikacija | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.3 |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Baterija | Integrirana 60Wh baterija 65W Round Tip adapter |
| Operativni sustav | Nema |
| Boja | Plava |
| Dimenzije i masa | 343.4 x 239.5 x 16.9-17.9 mm 1,63 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | SD čitač kartica FW TPM 2.0 Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem |
24










