Lenovo Ideapad 3 (82XQ00Y8SC)
Šifra artikla: len-nb-82xq00y8sc
Specifikacije
| Model | IdeaPad Slim 3 15AMN8 |
| Part number | 82XQ00Y8SC |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Memorija | 16GB Soldered LPDDR5-5500 nema mogućnost nadogradnje |
| Grafika | Integrated AMD Radeon |
| Zaslon | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | 2 x 1.5W zvučnici s Dolby Audio™ |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Kamera | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| I/O priključci | 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2) 1x HDMI® 1.4 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Card reader 1x Power connector |
| HDMI | HDMI™ 1.4 |
| Komunikacija | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Baterija | Integrirana 47Wh baterija 65W Round Tip adapter |
| Operativni sustav | Free DOS |
| Boja | Plava |
| Dimenzije i masa | 359.3 x 235 x 17.9 mm 1,62 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | čitač SD kartica FW TPM 2.0 Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem. |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24










