Lenovo IdeaCentre Mini i5/32GB/1TB/IntHD/DOS
Šifra artikla: len-aio-90w2005pxt
Specifikacije
| Model | IdeaCentre Mini 01IRH8 |
| Part number | 90W2005PXT |
| Procesor | Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Memorija | 2x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Grafika | Integrated Intel UHD Graphics |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Kućište | Tiny |
| Napajanje | 150W 92% |
| Priključci | Prednja strana: 1x USB-C® 3.2 Gen 2 1x USB 3.2 Gen 2 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) Stražnja strana: |
| Komunikacija | 2.5GbE RTL8125BGS Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Operativni sustav | Nema |
| Dimenzije i masa | 191.4 x 195 x 39mm 1,8 kg |
| Jamstvo | 2 godine |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24










