Lenovo IdeaCentre AIO R7-250/32GB/1TB/27”FHD/DOS
Šifra artikla: len-aio-f0je000ksc
Specifikacije
| Model | IdeaCentre AIO 27AKP10 |
| Part Number | F0JE000KSC |
| Namjena | All in One računalo |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Chpset | AMD SoC Platform |
| Memorija | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Grafika | Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics |
| Ekran | 27″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | 3Wx2, HARMAN |
| Priključci | Stražnja strana: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI®-in 1.4 1x HDMI®-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector Lijeva strana: |
| Napajanje | 90W 89% Adapter |
| Operativni sustav | Nema |
| Ostalo | Bežična tipkovnica i bežični miš sive boje. |
| Komunikacija | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.3 |
| Dimenzije i masa | 611.72 x 192.1 x 471.66 mm cca 7,1 kg |
| Boja | Siva |
| Jamstvo | 2 godine |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24










