Lenovo E24-40 23.8”FHD IPS, VGA, HDMI, DP, pivot
Šifra artikla: len-mon-64bamat1eu
Specifikacije
| Model | ThinkVision E24-40 |
| Dobavljačeva oznaka | 64BAMAT1EU |
| Zaslon | 23,8 ” IPS |
| Razmak točaka | 0.2745×0.2745 mm |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Maksimalna razlučivost | 1920×1080 |
| Kontrast | 1300:1 |
| Svjetlina | 250 cd/m2 |
| Vrijeme odaziva | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Normal mode) |
| Kut gledanja | 178/178 |
| Konektori | 1x HDMI® 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA |
| Zvučnici | 2x 2w |
| Standardi | ENERGY STAR TCO 9.0 TCO Edge 2.0 EPEAT™ Gold RoHS EU Energy Efficiency Level (Level-C) |
| Ergonomija | Tilt – naprijed -5° / nazad 22° Pivot -90° / 90° VESA 100 x 100 mm Swivel |
| Potrošnja | Tipična: 13W Maksimalna: 24W |
| Dimenzije i masa | 4,5kg |
| Ostalo | Dolazi sa HDMI kabelom 3 godine jamstvo |
| Energetski razred EU | D https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/400592 |
| Boja | Crna |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
36










