Lenovo E20-30 19,5”HD TN,VGA,HDMI
Specifikacije
| Model | ThinkVision E20-30 |
| Dobavljačeva oznaka | 62F7KAT4EU |
| Zaslon | 19.5″ TN |
| Razmak točaka | 0.271×0.264 mm |
| Rezolucija | 1600×900 |
| Maksimalna razlučivost | 1600×900 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Svjetlina | 250 cd/m2 |
| Vrijeme odaziva | 2ms (On) / 5ms (Off) |
| Kut gledanja | 170° / 160° |
| Konektori | 1x HDMI® 1.4, 1x VGA |
| Zvučnici | Nema |
| Standardi | ENERGY STAR TCO 9.0 TCO Edge 2.0 EPEAT™ Silver RoHS Volatlle Organic Compound Certification |
| Ergonomija | Tilt – naprijed -5° / nazad 22° VESA 100 x 100 mm |
| Potrošnja | Tipična: 12W Maksimalna: 15W |
| Dimenzije i masa | 2,5kg |
| Ostalo | Dolazi sa HDMI kabelom 3 godine jamstvo |
| Energetski razred EU | D https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/400592 |
| Boja | Crna |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
36










