Lenovo ThinkPad E16 (Gen 3) 21TF0068SC
Šifra artikla: len-nb-21tf0068sc
Specifikacije
| Model | ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) |
| Part number | 21TF0068SC |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Chipset | Intel SoC |
| Procesor | Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB |
| Memorija | 1x 32GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Grafika | Integrated Intel® Graphics |
| Zaslon | 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| I/O priključci | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2×2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Komunikacija | 100/1000M (RJ-45) Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2×2 + BT5.3 |
| Čitač otiska prsta | Da |
| Baterija | Integrirana 64Wh baterija 65W USB-C adapter |
| Operativni sustav | Nema |
| Boja | Crna |
| Dimenzije i masa | 356 x 249 x 10.1/17.05 1.63 kg |
| Garancija | 3 godine |
| Ostalo | Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem Discrete TPM 2.0 |
36










