Lenovo AiO 3 R7-7735HS/16GB/1TB/27″FHD/DOS
Šifra artikla: len-aio-f0hq00apsc
Specifikacije
| Model | IdeaCentre AIO 27ARR9 |
| Part Number | F0HQ00APSC |
| Namjena | All in One računalo |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Memorija | 1x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| Grafika | Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics |
| Ekran | 27″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | 3Wx2, HARMAN |
| Priključci | Stražnja strana: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI®-in 1.4 1x HDMI®-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector Lijeva strana: |
| Napajanje | 90W 89% Adapter |
| Operativni sustav | Nema |
| Ostalo | Bežična tipkovnica i bežični miš sive boje. |
| Komunikacija | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 Ethernet 100/1000M |
| Dimenzije i masa | 611.72 x 192 x 473.16 mm cca 7,1kg |
| Boja | Siva |
| Jamstvo | 2 godine |
| Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. | |
|
SERVISNA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom Lenovo servisu po vašem izboru. Pregled servisa nalazi se na linku |
24










