Kingston SODIMM DDR5 16GB 4800MHz, CL40
Specifikacije
| Model | KCP548SS8-16 |
| Kapacitet | 16GB |
| Brzina | 4800MHz |
| Sučelje | DDR5 |
| Napajanje | 1.1v |
| Broj pinova | 262 |
| Pakiranje | SODIMM |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
120
| Model | KCP548SS8-16 |
| Kapacitet | 16GB |
| Brzina | 4800MHz |
| Sučelje | DDR5 |
| Napajanje | 1.1v |
| Broj pinova | 262 |
| Pakiranje | SODIMM |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
KINGSTON Kingston DRAM 16GB 3200MT/s DDR4 Non-ECC
MICRON Micron DDR4 RDIMM 32GB 2Rx8 3200
KINGSTON Kingston 32GB 6000MT/s DDR5 CL30 DIMM
120
30 godina poslovnog iskustva garancija je kvalitete i povjerenja kupaca i tvrtki koje posluju sa nama!
Shopping centar Prečko (istočni ulaz),
Slavenskog 1,
10000 Zagreb
e-mail: prodaja@prosat.hr


