Kingston DRAM Desktop PC 16GB DDR4
Specifikacije
| Memory Technology | DDR4 SDRAM |
| Kapacitet | 16 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Memory Form Factor | DIMM 288-pin |
| Provides Error Checking Method | Non-ECC |
| Memory Speed | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS Latency | CL22 |
| Memory Features | Unbuffered Dual Rank |
| Compliant Devices | PC Other |
| Memory Chip Name | KINGSTON |
| Nominal Supply Voltage | 1.2 V |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 99999 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.03 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.05 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.8 kg |
| Packs in Box | 25 |
| Packs per Pallet | 0.05 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 740617324808 |
99999










