Kingston DRAM 32GB 2666MT/s DDR4 ECC

Specifikacije
| Tehnologija memorije | DDR4 SDRAM |
| Kapacitet | 32 GB |
| Količina modula | 1 |
| Ukupni kapacitet | 32 GB |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Provjera pogrešaka | ECC |
| Memory Module Configuration | 4 x 72 |
| Brzina memorije | 2666MHz(PC4-21300) |
| CAS latencija | CL19 |
| TRCD | 19 |
| TRP | 19 |
| Značajke memorije | Registered Single Rank F-Die ODT |
| Kompatibilnost | Server Other |
| Naziv čipa | Micron Chips |
| Max. radna temperatura | 85 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 100 °C |
| Min. neradna temperatura | -55 °C |
| Nominalni napon | 1.2 V |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 99999 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.03 kg |
| Neto težina (kg) | 0.05 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.8 kg |
| Količina u kutiji | 25 |
| Količna pakiranja na paleti | 0.05 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 740617328684 |
99999









