Kingston 96GB 5600MT/s DDR5 ECC Reg

Šifra artikla: KSM56R46BD4PMI-96HMI
Specifikacije
| Memory Technology | DDR5 SDRAM |
| Kapacitet | 96 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 96 GB |
| Memory Form Factor | DIMM 288-pin |
| Provides Error Checking Method | ECC |
| Memory Speed | 5600MHz(PC5-44800) |
| CAS Latency | CL46 |
| TRCD | 45 |
| TRP | 45 |
| TRAS | 48 |
| Memory Features | Registered Dual Rank SPD EEPROM Halogen-Free |
| Compliant Devices | Server |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 95 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 100 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -55 °C |
| Nominal Supply Voltage | 1.1 V |
| Height (mm) | 31.25 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 99999 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.05 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.05 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 740617340242 |
99999









