Intel SSD P5620 Series (6.4TB, 2.5in
Specifikacije
| Lokacija | Interni |
| Format | U.2 |
| Kapacitet | 6.4 TB |
| Podatkovni kanal | NVMe PCIe® Gen4 |
| Tehnologija memorije | 3D NAND |
| Tehnologija flash memorije | Triple-Level Cell |
| Maximum Random Read Rate | 1100000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 390000 IOPS |
| Brzina čitanja | 7100 MBps |
| Brzina pisanja | 4200 MBps |
| Neoporavljive greške | 1 per 10^17 |
| MTBF | 2000000 h |
| SSD značajke | AES 256-bit Encryption End-to-End Data Protection Enhanced Power Loss Data Protection Temperature Monitoring and Logging |
| Radna otpornost na udare | 1000G @ 0.5ms |
| Radna otpornost na vibracije | 2.17G @ 5-700Hz |
| Vibration Tolerance Storage | 3.13G @ 5-800Hz |
| Max. potrošnja energije | 18 W |
| Min. potrošnja energije | 5 W |
| Max. radna temperatura okoline | 70 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Težina | 0.165 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.16 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 9.93 kg |
| Količina u kutiji | 50 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 735858502634 |
| Economic operator in EU / authorized representative | Intel Deutschland GmbH, z. H. Corp. Quality |
| Postal address | Dornacher Str. 1, 85622 Feldkirchen, Germany |
| Electronic address | Intel-Safety-Reporting@intel.com |
60










