Intel SSD DC P4618 Series (6.4TB
Specifikacije
| Lokacija | Interni |
| Format | HHHL |
| Kapacitet | 6.4 TB |
| Podatkovni kanal | NVMe PCIe® Gen3 |
| Tehnologija flash memorije | Triple-Level Cell |
| Maximum Random Read Rate | 1210000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 484000 IOPS |
| Brzina čitanja | 6650 MBps |
| Brzina pisanja | 5350 MBps |
| Total Bytes Written (TBW) | 53.35 PB |
| Neoporavljive greške | 1 per 10^17 |
| MTBF | 2000000 h |
| SSD značajke | AES 256-bit Encryption Enhanced Power Loss Data Protection High Endurance Technology (HET) Temperature Monitoring and Logging End-to-End Data Protection |
| Radna otpornost na udare | 1000G |
| Otpornost na udare | 1000G |
| Radna otpornost na vibracije | 2.17G |
| Vibration Tolerance Storage | 3.13G |
| Max. potrošnja energije | 29 W |
| Min. potrošnja energije | 10 W |
| Max. radna temperatura okoline | 70 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Economic operator in EU / authorized representative | Intel Deutschland GmbH, z. H. Corp. Quality |
| Postal address | Dornacher Str. 1, 85622 Feldkirchen, Germany |
| Electronic address | Intel-Safety-Reporting@intel.com |
60










