Intel CPU Desktop Core i5-13400 (2.5GHz
Šifra artikla: BX8071513400SRMBF
Specifikacije
| Artikl | BX8071513400SRMBF |
| Proizvođač | INTEL |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | Intel Core i5-13400 |
| Podnožje | 1700 |
| P-core radni takt | 2.5 Gh |
| E-core radni takt | 1.8 Gh |
| Turbo radni takt | 4.60 GHz |
| P-core turbo radni takt | 4.6 Gh |
| Količina jezgri | 10 |
| P-core količina | 6 |
| E-core količina | 4 |
| Broj threadova | 16 |
| Naziv jezgre | Raptor Lake |
| L2 cache | 9.5 MB |
| CPU cache | 20 MB |
| Značajke | Execute Disable Bit Hyper-Threading Technology Intel Enhanced SpeedStep Technology Intel Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel Quick Sync Video Intel Clear Video HD Technology Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost PCI Express 4.0 support Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology PCI Express 5.0 Support Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) |
| Proizvodna tehnologija | 7 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 65 W |
| Max. TDP | 154 W |
| Vrsta memorije | DDR4/DDR5 |
| Max. podržana memorija | 128GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600)/4800MHz(PC5-38400) |
| Max. PCIE kanala | 20 |
| Max. DMI kanala | 8 |
| GPU | INTEL UHD Graphics 730 |
| GPU radni takt | 300 MHz |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.52 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
36










