IIYAMA Monitor LED XUB2595WSU-B5 25″ IPS
Specifikacije
| Display Type | LCD |
| Display Technology | TFT Active Matrix |
| Diagonal Length | 25″ |
| Dijagonala | 25″ |
| Type of Matrix | IPS |
| Pitch Type | Dot Pitch |
| Pitch Width | 0.279 mm |
| Color Support | 16.7M |
| Maksimalna rezolucija | 1920×1200 |
| Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution | 75 Hz |
| Maximum Horizontal Scan Frequency | 89 kHz |
| Minimum Horizontal Scan Frequency | 30 kHz |
| Maximum Vertical Scan Frequency | 75 Hz |
| Minimum Vertical Scan Frequency | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Dynamic Contrast Ratio | 5 000 000 : 1 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Image Max. H-View Angle | 178 ° |
| Image Max. V-View Angle | 178 ° |
| Response Time | 4 ms |
| OSD Languages | Dutch, English, French, German, Japanese, Polish, Russian |
| Certifications | TCO Certified, CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Ergonomic Features | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Display Features | LED Backlight Flicker-free Technology AMD FreeSync Technology Low Blue Light WUXGA Borderless |
| Speaker Form Factor | Integrated |
| Audio Output Mode | Stereo |
| Output Power per Channel | 2 W |
| Output Power | 4 W |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| Power Device Type | Power Supply |
| Power Device Location | Internal |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption Operational | 28 W |
| Built-in Devices | USB Hub |
| Cable Included | Power Cable USB Cable HDMI Cable DisplayPort Cable |
| Included Accessories | Quick Start Guide Safety Sheet |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| Security Features | Kensington Lock |
| Flat Display Mounting Interface | 100x100mm |
| Monitor Compliant Standards | VESA FDMI |
| External Color | Black |
| Depth (mm) | 209.5 mm |
| Height (mm) | 526.5 mm |
| Width (mm) | 546.5 mm |
| Weight | 5 kg |
| EPREL | 1334974 |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 6.5 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 6.5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| EAN Code | 4948570121465 |
36










