IIYAMA Monitor LED XU2493HS-B6 23.8″ IPS
Specifikacije
| Display Type | LCD |
| Display Technology | TFT Active Matrix |
| Diagonal Length | 24″ |
| Dijagonala | 23.8″ |
| Type of Matrix | IPS |
| Pitch Type | Dot Pitch |
| Pitch Width | 0.275 mm |
| Color Support | 16.7M |
| Maksimalna rezolucija | 1920×1080 |
| Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution | 100 Hz |
| Maximum Horizontal Scan Frequency | 115 kHz |
| Minimum Horizontal Scan Frequency | 30 kHz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 300 : 1 |
| Image Max. H-View Angle | 178 ° |
| Image Max. V-View Angle | 178 ° |
| Response Time | 0.5 ms |
| Finish (Apple) | Matt Type |
| Screen Treatment | Anti-Glare |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Ergonomic Features | Tilt |
| Display Features | LED Backlight Full HD Flicker-free Technology Low Blue Light AMD Adaptive Sync Technology Borderless |
| Gamut | NTSC 72%, sRGB 96% |
| Speaker Form Factor | Integrated |
| Audio Output Mode | Stereo |
| Output Power per Channel | 2 W |
| Output Power | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| Power Device Type | Power Supply |
| Power Device Location | Internal |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption Operational | 16 W |
| Cable Included | Power Cable HDMI Cable |
| Included Accessories | Quick Start Guide Safety Sheet |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| Security Features | Kensington Lock |
| Flat Display Mounting Interface | 100x100mm |
| Monitor Compliant Standards | VESA DDC/CI VESA FDMI RoHS REACH VESA DCC2B |
| Depth (mm) | 211 mm |
| Height (mm) | 393 mm |
| Width (mm) | 539.5 mm |
| Weight | 3.5 kg |
| EPREL | 2043106 |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 4 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 3.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 4 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
36










