IIYAMA 24″ ETE Fast IPS Gaming
Specifikacije
| Display Type | LCD |
| Display Technology | TFT Active Matrix |
| Diagonal Length | 24.1″ |
| Viewable Display Diagonal Length | 23.8″ |
| Type of Matrix | IPS |
| Pitch Type | Pixel Pitch |
| Pitch Width | 0.275 mm |
| Color Support | 16.7M |
| Maximum Resolution | 1920×1200 |
| Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution | 165 Hz |
| Maximum Horizontal Scan Frequency | 225 kHz |
| Minimum Horizontal Scan Frequency | 15 kHz |
| Image Brightness | 250 cd/m^2 |
| Dynamic Contrast Ratio | 80 000 000 : 1 |
| Image Contrast | 1 100 : 1 |
| Image Max. H-View Angle | 178 ° |
| Image Max. V-View Angle | 178 ° |
| Response Time | 0.8 ms |
| On-Screen Controls | Brightness |
| OSD Languages | Chinese, English, French, German, Italian, Japanese, Simplified Chinese, Spanish, Swedish |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Ergonomic Features | Tilt |
| Display Features | LED Backlight HDCP Ready Flicker-free Technology AMD FreeSync Technology Low Blue Light |
| Speaker Form Factor | Integrated |
| Output Power per Channel | 2 W |
| Output Power | 4 W |
| USB 2.0 | 2 (4-pin USB (type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| Power Device Type | Power Supply |
| Power Device Location | Internal |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption Operational | 20 W |
| Cable Included | USB Cable HDMI Cable Power Cord DisplayPort Cable |
| Included Accessories | Quick Start Guide Warranty Card |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| Security Features | Kensington Lock Slot |
| Flat Display Mounting Interface | 100mm |
| Monitor Compliant Standards | VESA FDMI |
| External Color | Black |
| Depth (mm) | 187 mm |
| Height (mm) | 415 mm |
| Width (mm) | 539.5 mm |
| Nominal Weight | 3.2 kg |
| EPREL | 1604261 |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 4.8 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 3.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 4.8 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1.3 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1.3 kg |
| Packs in Box | 1 |
| EAN Code | 4948570117727 |
36










