HP Pro Tower 400 G9 i5-14500/16GB/512GBSSD/W11p
Specifikacije
| Model | HP Pro Tower 400 G9 |
| Part number | 99P87ET |
| Namjena | Stolno računalo |
| Procesor | Procesor Intel® Core™ i5 14. generacije Intel® Core™ i5-14500 (do 5,0 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 20 niti) |
| Chipset | Intel® Q670 |
| Memorija | 16 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB) |
| Grafika | Integrirano, Intel® UHD Graphics 770 |
| Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Napajanje | Interni adapter napajanja od 260 W, maksimalna učinkovitost od 92 %, aktivni PFCa |
| Priključci | Prednja strana: 1 x kombinirani priključak za slušalice/mikrofon 1 x superbrzi priključak USB Type-C® brzine prijenosa signala od 10 Gb/s 3 x superbrza priključka USB Type-A brzine prijenosa signala od 10 Gb/s Stražnja: |
| Utori za proširenje | 1 x M.2 2230 1 x M.2 2280 1 x PCIe x1 1 x PCI 1 x PCIe 4 x16 |
| Kućište | Tower |
| Dimenzije i masa | 15,5 x 30,8 x 33,7 cm 5,31 kg |
| Jamstvo | 36 mj |
| Ostalo | Tipkovnica: Ožičena tipkovnica HP 125 Pokazivački uređaj: Ožičeni miš HP 125 |
| Odgovarajuće Kingston memorije i SSD diskove za nadogradnju možete odabrati pomoću konfiguratora koji se nalazi na ovom linku |
|
|
SERVISNA I TEHNIČKA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom HP servisu po vašem izboru. Pregled servisa prema geografskoj lokaciji i vrsti proizvoda nalazi se na linku |
36










