HP Pro Tower 290 G9 i7-12700/8GB/512SSD/W11pro
Šifra artikla: hp-pc-6b2t5ea
Specifikacije
| Model | HP Pro Tower 290 G9 |
| Part number | 6B2T5EA |
| Procesor | Intel® Core™ i7-12700 (do 4,9 GHz sa funkcijom Intel® Turbo Boost Technology, 25 MB L3 cash memorije, 12 jezgri, 20 niti) |
| Chipset | Intel® H670 |
| Memorija | 8 GB DDR4-2933 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Grafika | Intel® UHD Graphics 770 |
| Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Optički pogon | HP 9,5 mm DVD |
| Kućište | Tower |
| Priključci | Prednja strana 1 kombinacija slušalica / mikrofon; 4 SuperSpeed USB Type-A sa brzinom prijenosa od 5 GB/s
Zadnja 1 HDMI; 1 linijski ulaz; 1 linijski izlaz; 1 priključak za napajanje; 1 RJ-45; 1 VGA; 4 USB 2.0 |
| Utori za proširenje | 2 M.2; 1 PCIe 3 x1; 1 PCIe 4 x16 |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Dimenzije i masa | 15,5 x 30,3 x 33,7 cm 4,7 kg |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Odgovarajuće Kingston memorije i SSD diskove za nadogradnju možete odabrati pomoću konfiguratora koji se nalazi na ovom linku |
|
|
SERVISNA I TEHNIČKA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom HP servisu po vašem izboru. Pregled servisa prema geografskoj lokaciji i vrsti proizvoda nalazi se na linku |
12










