HP ProBook 460 G11 A37YJET
Specifikacije
| Model | HP ProBook 460 G11 |
| Part number | A37YJET |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | Procesor Intel® Core™ Ultra 5 Intel® Core™ Ultra 5 125H (do 4,5 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 18 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 18 niti) |
| Memorija | 16 GB DDR5-5600 MHz RAM (1 x 16 GB) Memorijski utori: 2 SODIMM |
| Grafika | Integrirano, Grafički procesor Intel® Arc™ |
| Zaslon | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, uski okvir, zaštita od odbljesaka, 300 nita, NTSC 45 % |
| Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Zvuk | Poly Studio, dva stereozvučnika s diskretnim pojačalima, ugrađeni mikrofoni s dva polja |
| Kamera | IR kamera od 5 MP |
| I/O priključci | 2 x USB-a Type-C® s brzinom prijenosa signala od 20 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja) 2 x USB Type-A priključka s brzinom prijenosa signala od 5 Gb/s (1 za punjenje, 1 za napajanje) 1 x HDMI 2.1 1 x kombinirani priključak za stereoslušalice/mikrofon 1 x RJ-45 priključak |
| Komunikacija | Bežična kartica s tehnologijama Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2 x 2) i Bluetooth® 5.3 |
| Baterija | HP-ova dugotrajna litij-ionska baterija od 56 Wh s 3 ćelije Napajanje: 65 W USB Type-C™ adapter |
| Operativni sustav | FreeDOS |
| Boja | Srebrnosivi aluminij |
| Dimenzije i masa | 35,94 x 25,11 x 1,09 cm (sprijeda); 35,94 x 25,11 x 1,7 cm (straga) 1,74 kg |
| Garancija | 36 mj |
| Ostalo | Tipkovnica: HP Premium Keyboard – tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem i numeričkom tipkovnicom otporna na polijevanje Pokazivački uređaj: Clickpad s podrškom za višedodirne geste, dodiri tvornički omogućeni |
36










