HP ProBook 450 G10 9Y794ET
Specifikacije
| Model | HP ProBook 450 G10 |
| Part number | 9Y794ET |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | Procesor Intel® Core™ i5 13. generacije Intel® Core™ i5-1335U (do 4,6 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti) |
| Memorija | 16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB) Memorijski utori: 2 SODIMM |
| Grafika | Integrirano, Intel® UHD Graphics |
| Zaslon | FHD IPS zaslon (1920 x 1080) dijagonale 39,6 cm (15,6 inča), s uskim okvirom i zaštitom od odbljesaka, 250 nita, NTSC 45 % |
| Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Zvuk | Dva stereozvučnika |
| Mikrofon | mikrofoni dvostrukog polja |
| Kamera | HD kamera od 720p |
| I/O priključci | 2 x USB Type-A priključka s brzinom prijenosa signala od 5 GB/s (1 za punjenje, 1 za napajanje) 1 x priključak za izmjenično napajanje 1 x HDMI 2.1 1 x kombinirani priključak za stereoslušalice/mikrofon 1 x RJ-45 priključak 2 x USB Type-C® priključka s brzinom prijenosa signala od 10 GB/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) |
| Komunikacija | Bežična kartica s tehnologijama Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2 x 2) i Bluetooth® 5.3 (podržava gigabitne brzine podatkovnog prometa) |
| Čitač otiska prsta | Senzor otiska prsta |
| Baterija | HP-ova dugotrajna litij-ionska baterija od 51 Wh s 3 ćelije vanjski prilagodnik za izmjenično napajanje HP Smart od 65 W |
| Operativni sustav | FreeDOS |
| Boja | Srebrnosivi aluminij |
| Dimenzije i masa | 35,94 x 23,39 x 1,99 cm 1,79 kg |
| Garancija | 36 mj |
| Ostalo | HP Premium Keyboard – tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem i numeričkom tipkovnicom otporna na polijevanje Clickpad s podrškom za višedodirne geste, dodiri tvornički omogućeni |
36










