HP ProBook 450 G10 B39QBAT
Specifikacije
| Model | HP ProBook 450 G10 |
| Part number | B39QBAT#BED |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | Intel Core i5 procesor 13. generacije Intel Core i5-1334U (do 4,6 GHz s tehnologijom Intel Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti) |
| Memorija | 16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB) Memorijski utori: 2 SODIMM |
| Grafika | (integrirana) Intel Iris Xe Graphics |
| Zaslon | dijagonala 39,6 cm (15,6″), FHD (1920 x 1080), IPS, uski okvir, anti-glare, 250 nita, 45% NTSC |
| Disk | 1 TB PCIe Gen4 NVMe TLC M.2 SSD |
| Zvuk | Audio Dvostruki stereo zvučnici, dvostruki mikrofoni |
| Kamera | 720p HD kamera |
| I/O priključci | 2 x USB Type-A 5Gbps brzina signalizacije (1 punjenje, 1 napajanje) 1 x AC napajanje 1 x HDMI 2.1 1 x kombinirani stereo priključak za slušalice/mikrofon 1 x RJ-45 2 x USB Type-C 10Gbps brzina signalizacije (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1) |
| Komunikacija | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) i Bluetooth® 5.3 bežična kartica (podržava gigabitnu brzinu prijenosa podataka) |
| Baterija | HP Long Life 3-cell, 42 Wh Li-ion Napajanje: HP Smart 45 W vanjski AC adapter |
| Operativni sustav | FreeDOS |
| Boja | Pike srebrna |
| Dimenzije i masa | (Š x D x V) 35,94 x 23,39 x 1,99 cm 1,79 kg |
| Garancija | 36 mj |
| Ostalo | HP Premium tipkovnica – tipkovnica otporna na prolijevanje, s pozadinskim osvjetljenjem i numeričkom tipkovnicom Podloga za pokazivački uređaj s podrškom za pokrete s više dodira, dodiri omogućeni kao zadani |
36










