HP Laptop 17-cn4044nm (D32K2EA#BED)
Specifikacije
| Product Properties | |
| Product Description | HP Laptop 17-cn4044nm – 17.3″ – Intel Core 5 – 120U – 16 GB RAM – 512 GB SSD – Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Product Type | Notebook |
| Operating System | FreeDOS 3.0 |
| Processor | Intel Core 5 (Series 1) – 120U up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage | 512 GB SSD – NVMe |
| Display | 17.3″ 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel Graphics |
| Input Device | Imagepad |
| Keyboard | Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Battery | 3-cell – up to 10 hour(s) |
| Colour | Natural silver |
| Dimensions (WxDxH) | 40.07 cm x 25.78 cm x 1.99 cm |
| Weight | 2.08 kg |
36
Detaljnije informacije o proizvodu pogledajte ovdje.










