HP E27 G5 FHD monitor , 6N4E2AA
Specifikacije
| Model | HP E27 G5, 6N4E2AA |
| Kratki opis | FHD monitor |
| Dobavljačeva oznaka | 6N4E2AA |
| Zaslon | 27 inča / 68.6 cm Omjer slike: 16:9 FHD IPS Bez treperenja zaslona, 3H, protiv odsjaja |
| Razmak točaka | 0,31 x 0,31 mm |
| Rezolucija | FHD 1920 x 1080 |
| Kontrast | 1000:1 Dinamički: 8000000:1 |
| Svjetlina | 300 nita |
| Vrijeme odaziva | 5 ms GtG |
| Kut gledanja | 178° |
| Sučelje | 4x Superspeed USB tip-A s brzinom signala od 5 Gb/s 1x USB-B 1x Display Port 1.2 1x HDMI 1.4 |
| Boja | Crna |
| Ergonomija | VESA stalak: 100 mm x 100 mm Okretanje: ±45° Nagib: -5 to +20° Prilagođavanje visine: 150 mm Zakretanje: ±90° |
| Potrošnja | Maks.: 50 W Uobičajeno: 30 W Standby: 0,5 W |
| Napajanje | Unutarnje 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Dimenzije i masa | S postoljem: 61,2 x 22,7 x 54,6 cm 6,96 kg |
| Pakiranje | Monitor; DisplayPort™ kabel; HDMI kabel; Jamstvena kartica; USB Type-B; Poster za brzo postavljanje; Kabel izmjeničnog napajanja |
| Garancija | 3 |
| Ostalo | Kontrole na zaslonu: Upravljanje; Informacije; Izlaz; Ulaz; Boja; Slika; Napajanje; Izbornik; Svjetlina+ Softver za upravljanje: HP Display Center; HP Display Manager Fizička sigurnost: Spreman za primjenu sigurnosnog kabela |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Energetski razred EU | D |
|
Pixel policy nalazi se na ovom |
|
|
SERVISNA I TEHNIČKA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom HP servisu po vašem izboru. Pregled servisa prema geografskoj lokaciji i vrsti proizvoda nalazi se na linku |
12










