HP EliteBook 650 G10 85B30EA
Šifra artikla: hp-not-650-85b30ea
Specifikacije
| Model | HP EliteBook 650 G10 |
| Part number | 85B30EA |
| Namjena | Prijenosno računala |
| Procesor | Procesor Intel® Core™ i5 13. generacije Intel® Core™ i5-1335U (do 4,6 GHz s tehnologijom Intel Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti) |
| Memorija | 16 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 16 GB) Memorijski utori: 2 SODIMM |
| Grafika | Integrirano, Intel® Iris® Xᵉ Graphics |
| Zaslon | FHD IPS zaslon (1920 x 1080) dijagonale 39,6 cm (15,6 inča), s uskim okvirom i zaštitom od odbljesaka, 250 nita, NTSC 45 % |
| Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Zvuk | Dva stereozvučnika, mikrofoni dvostrukog polja |
| Kamera | HD kamera od 720p |
| I/O priključci | 1 čitač pametnih kartica |
| Komunikacija | Bežična kartica s tehnologijama Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2 x 2) i Bluetooth® 5.3 (podržava gigabitne brzine podatkovnog prometa) |
| Čitač otiska prsta | Senzor otiska prsta |
| Baterija | HP-ova dugotrajna litij-ionska baterija od 51 Wh s 3 ćelije 65 W USB Type-C™ adapter |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Boja | Srebrnosivi aluminij |
| Dimenzije i masa | (Š x D x V) 35,94 x 23,39 x 1,99 cm od 1,78 kg |
| Garancija | 12 mj |
| Ostalo | Tipkovnica: HP Premium Keyboard – tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem i numeričkom tipkovnicom otporna na polijevanje Pokazivački uređaj: Clickpad s podrškom za višedodirne geste, dodiri tvornički omogućeni |
| Lista kompatibilnih memorija se može naći na ovom linkuPixel policy nalazi se na ovom linku |
12










