HP 255R G10 AD1U8ET
Specifikacije
| Model | HP 255R G10 |
| Part number | AD1U8ET#BED |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 procesor AMD Ryzen™ 3 7335U (do 4,3 GHz max boost takt, 8 MB L3 predmemorija, 4 jezgre, 8 niti) |
| Memorija | 16 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB) Memorijski utori: 2 SODIMM |
| Grafika | Integrirana, AMD Radeon™ 660M grafika |
| Zaslon | Dijagonala od 39,6 cm (15,6 inča), FHD (1920 x 1080), IPS, tanki rub, zaštita od odbljesaka, 300 nita, NTSC 45 % |
| Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Zvuk | Dva stereozvučnika, mikrofoni dvostrukog polja |
| Kamera | HD kamera od 720p s vremenskim smanjenjem šuma |
| I/O priključci | 1 x USB Type-C® priključak s brzinom prijenosa signala od 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja) 2 x USB Type-A priključka s brzinom prijenosa signala od 5 GB/s 1 x priključak za izmjenično napajanje 1 x HDMI 1.4b 1 x kombinirana stereoutičnica za slušalice/mikrofon |
| Komunikacija | Bežična kartica Realtek s tehnologijama Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2 x 2) i Bluetooth® 5.4 |
| Baterija | HP-ova dugotrajna litij-ionsko-polimerna baterija od 41 Wh s 3 ćelije 65 W USB Type-C™ adapter |
| Operativni sustav | Windows 11 Home – HP preporučuje Windows 11 Pro for Business |
| Boja | Turbosrebrna |
| Dimenzije i masa | 35,98 x 23,6 x 1,17 cm (sprijeda); 35,98 x 23,6 x 1,57 cm (straga) 1,66 kg |
| Ostalo | Tipkovnica: Neprozirna tipkovnica pune veličine sa senzorom slike Pokazivački uređaj: Dodirna pločica s podrškom za višedodirne geste |
| Lista kompatibilnih memorija se može naći na ovom linku Pixel policy nalazi se na ovom |
|
|
SERVISNA I TEHNIČKA PODRŠKA: U slučaju da je Vaš uređaj DOA statusa ( dead on arrival = stigao neispravan iz tvornice) ili imate neispravan uređaj u jamstvenom roku, za rješavanje se obratite ovlaštenom HP servisu po vašem izboru. Pregled servisa prema geografskoj lokaciji i vrsti proizvoda nalazi se na linku |
36










