HP 255 G9 6F293EA
Specifikacije
| Model | HP 255 G9 |
| Part number | 6F293EA |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 procesor AMD Ryzen™ 3 5425U (pojačani takt do 4,1 GHz, 8 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 8 niti) |
| Memorija | 8 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Grafika | Integriran, AMD Radeon™ grafički kontroler |
| Zaslon | Dijagonala 39,6 cm (15,6″), FHD (1920 x 1080), IPS, uski okvir, anti-glare, svjetlina 250 nita, 45% NTSC |
| Disk | 256 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Zvuk | Dva stereo zvučnika, dvokanalni mikrofoni |
| Kamera | HD 720p |
| I/O priključci | 2 x SuperSpeed USB Type-A, brzina prijenosa signala od 5 Gb/s 1 x SuperSpeed USB Type-C®, brzina prijenosa signala od 5 Gb/s 1 x RJ-45 1 x kombinirana slušalica/mikrofon 1 x HDMI 1.4b 1 x AC napajanje |
| Komunikacija | Kombinirani Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2×2) Wi-Fi® i Bluetooth® 5 |
| Baterija | HP Long Life 3 ćelije, 41 Wh litij-ionski HP Smart 45 W vanjsko AC napajanje |
| Operativni sustav | FreeDOS |
| Boja | Siva |
| Dimenzije i masa | 35.8 x 24.2 x 1.99 cm 1.74 kg |
| Garancija | 36 mj |
| Ostalo | Tipkovnica pune veličine s numeričkom tipkovnicom Touchpad s podrškom za višedodirne geste i zadanom podrškom za dodirivanje |
36










