HP 250 G9 6S6E8EA
Specifikacije
| Model | HP 250 G9 |
| Part number | 6S6E8EA |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | Intel Core i5-1235U, 4.4 GHz |
| Memorija | 16 GB DDR4 RAM moduli (ugrađeni / maks.) 2 / 2 Radni takt 3200 MHz |
| Grafika | Intel Iris Xe grafika |
| Zaslon | Veličina zaslona 39,6 cm (15,6″) Antirefleksna površina zaslona Svjetlina 250 cd/m² Kontrast 600:1 Fizička rezolucija 1920 x 1080 FHD Omjer slike 16:9 |
| Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Kamera | Ugrađena web kamera od 1 megapiksela HD |
| I/O priključci | 2 x USB 3.0 Type-A 1 x kombinacija mikrofona i slušalica 1 x HDMI 1 x RJ45 1 x USB 3.0 Type-C |
| Komunikacija | Bluetooth, WLAN |
| Čitač otiska prsta | Da |
| Baterija | Tehnologija baterija Li-poly Trajanje baterije (maks.) 8 sati Baterijske ćelije 3 ćelije Kapacitet baterije 41 Wh |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro 64-bit |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzije i masa | 358 x 20 x 242 mm 1.6 – 2 kg |
| Garancija | 36 mj |
| Ostalo | Pozadinsko osvjetljenje tipkovnice, dodirna podloga s više dodira, numerička tipkovnica |
36










