GIGABYTE Video Card NVIDIA GeForce RTX
Šifra artikla: GV-N5060AERO OC-8GD
Specifikacije
| Sučelje | PCI Express 5.0 |
| Model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| GPU jezgra | GB206-250 |
| GPU radni takt | 2595 MHz |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 3840 |
| Texture Mapping jedinice | 120 |
| ROP jedinice | 48 |
| Tensor Core jedinice | 120 |
| Ray-Tracing jedinice | 30 |
| Max. monitora | 4 |
| Max. rezolucija | 7680×4320 |
| 2D/3D značajke | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) Nvidia G-Sync NVIDIA Game Ready NVIDIA Studio NVIDIA Broadcast NVIDIA Encoder 5th Gen Tensor Cores 4th Gen Ray Tracing Cores NVIDIA Reflex 2 NVIDIA ACE NVIDIA Blackwell Architecture |
| API podrška | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Brzina popunjavanja (tekstura) | 299.6 GTX |
| Brzina popunjavanja (piksela) | 119.9 GTX |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR7 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 8 GB |
| VRAM propusnost | 28 Gbps |
| Širina sabirnice | 128 Bit |
| Propusnost memorije | 448 Gbps |
| HDMI | 1 |
| HDMI vrsta | HDMI (Type A) |
| DisplayPort | 3 |
| Priključak napajanja | 8 pin |
| Preporučena snaga napajanja | 550 W |
| Vrsta hlađenja | VGA hladnjak |
| BIOS | Dual BIOS |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Dubina (mm) | 281 mm |
| Visina (mm) | 40 mm |
| Širina (mm) | 117 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 354 mm |
| Širina (mm) | 182.5 mm |
| Visina (mm) | 75 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.14 kg |
| Neto težina (kg) | 0.79 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331356415 |
36










