GIGABYTE M.2 SSD, AORUS Gen4 7300

Specifikacije
| Vrsta | Interni |
| Format | M.2 22x80mm |
| Kapacitet | 2 TB |
| Podatkovni kanal | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Cache | 2 GB |
| Tehnologija memorije | 3D NAND |
| Tehnologija flash memorije | Triple-Level Cell |
| Boja | Crna |
| Brzina čitanja | 7300 MBps |
| Brzina pisanja | 6850 MBps |
| TBW | 1400 TB |
| MTBF | 1600000 h |
| SSD značajke | TRIM Support AES 256-bit Encryption Over-Provisioning (OP) |
| Standard pohrane | S.M.A.R.T. |
| Max. potrošnja energije | 30 mW |
| Min. potrošnja energije | 3 mW |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 85 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Softver | Gigabyte Control Center (GCC) |
| Širina (mm) | 22 mm |
| Visina (mm) | 3.5 mm |
| Dubina (mm) | 80 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.3 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331851651 |
24









