GIGABYTE GAMING Monitor 27″, SS IPS
Specifikacije
| Display Type | LCD |
| Display Technology | TFT Active Matrix |
| Diagonal Length | 27″ |
| Dijagonala | 27″ |
| Type of Matrix | IPS |
| Pitch Type | Dot Pitch |
| Pitch Width | 0.3108 mm |
| Color Support | 16.7M |
| Maksimalna rezolucija | 1920×1080 |
| Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution | 170 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Image Max. H-View Angle | 178 ° |
| Image Max. V-View Angle | 178 ° |
| Response Time | 1 ms |
| Screen Treatment | Anti-Glare |
| Ergonomic Features | Tilt |
| Display Features | Full HD Edge LED Flicker-free Technology NVIDIA G-SYNC HDR Black Stabilizer Crosshair AMD FreeSync Premium Timer |
| Gamut | sRGB 105% |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| Power Device Type | Power Supply |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption Operational | 32 W |
| Cable Included | Power Cable HDMI Cable |
| Included Accessories | Quick Start Guide Warranty Card |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| Security Features | Kensington Lock Slot |
| Flat Display Mounting Interface | 100x100mm |
| Monitor Compliant Standards | VESA FDMI |
| External Color | Black |
| Depth (mm) | 50.2 mm |
| Height (mm) | 365.5 mm |
| Width (mm) | 619 mm |
| Nominal Weight | 4.1 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 6.91 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 5.02 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 6.91 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.4 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.2 kg |
| Packs in Box | 1 |
| EAN Code | 4719331852832 |
36










