GIGABYTE B860M EAGLE V2, LGA1851, 2x
Specifikacije
| Chipset | Intel B860 |
| CPU podrška | Intel Core Ultra Processors |
| CPU podnožje | Socket 1851 |
| CPU Max. količina | 1 |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije | 9066 MT/s |
| Max. kapacitet memorije | 128 GB |
| Količina utora | 2 |
| Provjera pogrešaka | non-ECC |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered XMP |
| Integriran | Storage Controller: PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Level 0, Level 1, Level 10, Level 5 SATA III-600 (4) Storage Controller: PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) |
| Integrirani video kontroler | Da |
| Model | Intel HD Graphics |
| Integrirani audio | Da |
| Vrsta | Integriran |
| Audio izlaz | 7.1 Channel Surround |
| Audio standard | HD audio |
| Integrirani LAN | Da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podržana brzina | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 2.0 | 3 (USB 2.0 (type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Audio izlaz | 3 (3.5-mm minijack) |
| PS/2 | 1 |
| BIOS vrsta | AMI |
| BIOS | Gigabyte Q-Flash WfM 2.0 Support PnP 1.0a Support UEFI SMBIOS 2.7 Support DMI 2.7 Support ACPI 5.0 Support 256 Mb Flash ROM |
| Nadzor | CPU Temperature CPU Voltage |
| Mainboard Features | Fan Speed Control |
| Softver | Norton Internet Security (OEM version) |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Format | Micro ATX |
| Visina (mm) | 225 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 265 mm |
| Širina (mm) | 265 mm |
| Visina (mm) | 54 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.2 kg |
| Neto težina (kg) | 1.01 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 12.53 kg |
| Težina kartona | 0.05 kg |
| Težina plastike | 0.03 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331869656 |
36










