Genius zvučnici SW-2.1 300, 10W, subwoofer
Specifikacije
| Model | SW-2.1 300 |
| Snaga | 10W RMS Subwoofer: 5W Satelitski zvučnici: 2.5W x 2 |
| Sučelje | 3.5mm |
| Frekvencija | Subwoofer: 40 Hz ~ 180 Hz Satelitski zvučnici: 130 Hz ~ 20 kHz |
| Kontrole | Kontrola glasnoće i bass |
| Boja | Crna |
| Dimenzije i masa | Subwoofer: 122 x 180.5 x 169.3 mm, 956 g Satelitski zvučnik: 82 x 111 x 68 mm, 441 g x 2 |
| Sadržaj pakiranja | Dva satelitska zvučnika Subwoofer Kabel za napajanje Audio kabel |
| Ostalo | Duljina kabela: 1,5 m |
| Pogonska jedinica | Subwoofer: 3″ Satelitski zvučnik: 2.5″ |
| Omjer signala i šuma | Subwoofer: ≧ 70 dB Satelitski zvučnik: ≧ 75 dB |
| Osjetljivost | Linijski ulaz: 750 + / – 75 mV |
| Napajanje | 100 V – 240 V |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
24










