Genius zvučnici SP-HF500B, 16W, drveni
Specifikacije
| Model | SP-HF500B |
| Kratki opis | Stereo drveni zvučnici s 3D surround zvukom |
| Snaga | 16W RMS |
| Priključci | Linijski ulaz 3.5mm Ulaz za slušalice |
| Frekventni odaziv | 40 Hz ~ 20 KHz |
| Kontrole | Kontrola glasnoće i basa |
| Boja | Drvo |
| Dimenzije i masa | 110 x 207 x 124.5 mm 1896 g |
| Sadržaj pakiranja | Dva zvučnika 1 x 3.5mm audio kabel 1 x Type-C na 3.5 mm audio adapter kabel Kabel za napajanje |
| Karakteristike | Odvojeni visoki i srednji tonovi 3D surround zvuk 1″ tweeter + 3″ woofer Željezni mrežasti poklopac otporan na prašinu na 3″ zvučniku |
| Pogonska jedinica | Woofer: 3″ x 2, 4 Ω Tweeter: 1″ x 2, 8 Ω |
| Napajanje | AC 100 ~ 240 V |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
24










