Dell Mobile Wireless Mouse MS3320W, Black
Specifikacije
| Vrsta | Vanjski |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth/RF |
| Frequency | 2.4 Gh |
| Number of Buttons | 3 |
| Key/Button Functions | Power Off, Scrolling |
| Movement Resolution | 1600 dpi |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Supports Battery Type Classification | AA |
| Battery Required Quantity | 1 |
| Battery Average Run Time | 36 mjeseci(a) |
| Kompatibilnost | PC |
| Operativni sustavi | Linux Android Chrome OS Microsoft Windows 7 or Later |
| Boja | Crna |
| Dodaci | 1 AA Battery Nano Receiver Dokumentacija |
| Dubina (mm) | 104.46 mm |
| Visina (mm) | 38 mm |
| Širina (mm) | 60.28 mm |
| Težina | 0.067 kg |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Max. neradna temperatura | 65 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.3 kg |
| Težina kartona | 0.2 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
36










