Dell Keyboard-KB216 – Slovenian (QWERTZ)
Specifikacije
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Form Factor | Full-Size |
| Key/Button Functions | Forward Mute Play/Pause Volume Backward |
| Keyboard Layout | QWERTZ |
| Keys Type | Membrane |
| Keyboard Features | Chiclet Keyboard |
| Localization | Slovenian |
| External Color | Black |
| Included Accessories | User Guide |
| Width (mm) | 442 mm |
| Height (mm) | 244 mm |
| Depth (mm) | 127 mm |
| Nominal Weight | 0.503 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.4 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.4 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
12










